Szalagavató 2023

Több évi „Covid szünet” után végre február 17-én felcsendültek a  fanfárok és megkezdődhetett a végzős osztályok szalagavató ünnepsége. Uzelman Tamás igazgató megnyitója után a végzős kollégisták elegáns nyitótáncot adtak elő. A 12/A osztály tanulói a szakmájukat mutatták be találóan humoros feldolgozásban. Az öt szakmai osztály összefogása révén változatos műsorszámok következtek, melynek vezérfonala az volt, mit csinálnak diákjaink, amikor nincsenek iskolában. Volt itt versmondás, nótázás, sportbemutató és abból is ízelítőt adtak, mivel töltik a gyakorlaton a szabad perceiket. Még egy működő robotot is láthatott a közönség. A műsort az érettségire készülő osztály kiváló népi tánc előadása zárta. Diákjaink sokoldalú bemutatóját a hálás közönség tapssal jutalmazta.

A vidámságot követően került sor a 8 végzős osztály szalagtűzésére. A osztályok prezentációkban mutatkoztak be a vendégeknek és az osztályfőnök feltűzte az avatószalagot. Végül az iskola vezetői is megkapták a 2022-2023-ban végzett osztályok szalagját. Az estet az osztályok és az osztályokban tanító oktatók közös vacsorája zárta.

Fábiánné Kovács Mária