NYÍLT NAP – 2022. november 25.

Iskolánk megnyitotta kapuit az érdeklődő nyolcadik osztályos tanulók és kísérőik előtt 2022. november 25-én. A nyílt napon a pályaválasztás előtt álló fiatalok megismerhették a Bornemissza képzési rendszerét, a duális partnerek által nyújtott gyakorlati képzési lehetőségeket,  szakmabemutatókon nyerhettek betekintést a szakmák világába. A külső gyakorlati képzőhelyek megjelenésükkel emelték a rendezvény színvonalát:

  • Digitális Közösségi Alkotóműhely
  • Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara-Eger
  • MVM-Eger
  • Quality Repair Kft.- Eger
  • Robert Bosch Automotive Steering Kft.-Maklár
  • Sanatmetal Kft.-Eger
  • SBS KFT.- Sirok
  • ZF Hungária Kft.

A nyílt nap keretében a ZF Hungária Kft. gyárlátogatási lehetőséget biztosított, ahol a látogatók megtekintették a duális gyakorlati képzést biztosító tanműhelyeket és megismerkedhettek a cég által nyújtott lehetőségekkel.

Azok számára, akik nem tudtak eljönni, ajánljuk iskolánk bemutatkozó kisfilmjének a megtekintését, amely szintén itt a honlapon megtalálható. Reméljük sikerült segítenünk a pályaválasztás előtt álló fiatalok döntését, akiket várunk vissza a 2023/2024-es tanévben.

 

Bózsóné Szabó Ágnes

szakmai igazgatóhelyettes