Előkészítő látogatás Portugáliában

2022.szeptember 22-24-ig előkészítő látogatáson vett részt iskolánk igazgatója, szakmai igazgatóhelyettese és projektkoordinátora Portugáliában, Bragában. A 2022-1-HU01-KA121-VET-000060179 számú Erasmus+ pályázatunknak köszönhetően iskolánk tanulói (3 fő gépjárműmechatronikai-technikus, 2 fő villanyszerelő és 1 fő asztalos) 2022. október 24-től december 2-ig összesen 6 hetet fognak itt eltölteni szakmai gyakorlaton. Ennek az előkészületeit tettük most meg a portugál partnerrel a BRAGAMOB szervezet képviselőivel. Megismertük a szervezetet, találkoztunk a vezetőjével és azokkal a tagokkal, akik majd felügyelik tanulóinkat. Ellátogattunk a tanulók leendő gyakorlati helyeire, megtekintettük a szállást, ahol lakni fognak és felkerestük azokat a helyszíneket, amelyeket a kulturális programok alatt ők is felkeresnek.

Reményeink szerint az új Erasmus+ partnerrel egy hasznos együttműködés veszi kezdetét.

Kökényné Czeglédi Veronika

projektkoordinátor