Ünnepség a Parlamentben

A Szakma Kiváló Tanulója Verseny díjazottjai és felkészítő tanárai július 6-án a Parlamentbe kaptak meghívást, ahol köszöntötte őket Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke. Az elismerő okleveleket Dunai Péter, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara főtitkára, György László, a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért és felsőoktatásért felelős államtitkára és Pölöskei Gáborné, szakképzésért felelős helyettes államtitkár adták át.

Iskolánkból Bozóki Attila karosszérialakatos tanuló, országos I. helyezett és felkészítő tanára Murányi Richárd, valamint Petrus Szilárd festő, mázoló, tapétázó tanuló, országos II. helyezett és felkészítő tanára, Sipos Tamás vehettek részt az ünnepségen.

Gratulálunk diákjainknak és kollégáinknak!

A fotókat a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara készítette.