Tanulóink sikere a MARS EXPEDÍCIÓ innovatív, logikai-matematikai csapatversenyen

2022. március 24-én iskolánk 2 csapattal vett részt a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly Róbert Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium által meghirdetett MARS EXPEDÍCIÓ innovatív, logikai-matematikai csapatversenyen Gyöngyösön. A versenynek a főiskola adott méltó helyszínt.

Az ország különböző iskoláiból 50 csapat nevezett a versenyre.

A tanulóknak kötelező volt mobiltelefont használni, egymást segítve összedolgozni.  A játékos logikai feladatok eredményét  űrhajójuk hajónaplójában rögzítették és így „landoltak” a Marson. A nagyon jó hangulatú versenyen a szakképző kategóriában a Bornemissza 3 fős csapata II. helyen végzett. A csapat tagjai: Brassai Boldizsár, 3/11/A, Gyetvai Martin és Molnár Dániel, 3/11/D osztályos tanulók voltak.

A szakgimnázium/technikumi kategóriában Tóth Zoltán, Vancsó Nándor és Varga Márk, 9/A osztályos tanulók középmezőnyben végeztek.

Gratulálunk a tanulóknak!

Oklevél itt megtekinthető

 

Tóthné Antal Violetta, felkészítő tanár