„Egri csillagok” sikere az Autótechnika Országos Tanulmányi Versenyen

A 2021/2022-es tanév tanulmányi versenyében 41 3 fős csapat mérte össze tudását. A január 11- ei elméleti forduló régiónkénti legjobbjai jutottak be a gyakorlati megmérettetésbe. Iskolánk az 1. régióban indult, ahol a versenyző csapatok közül a legmagasabb pontszámot érte el. Ezzel újra méltó ellenfelünkkel az „örök rivális” Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Technikum és Kollégium legjobb csapatával mérkőzhetünk a középdöntőben.

Versenyző diákjaink az 1/13A osztályból:

  • Alács Kristóf
  • Gyetvai Sándor Nikolasz
  • Nagy Máté

Felkészítő tanár: Kun Szabolcs

Gratulálunk nekik a szép részeredményhez és további sikeres felkészülést kívánunk!

 

Korpás Róbert János

Gyakorlatioktatás- vezető

 

AZ AUTÓTECHNIKA ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY 2021/2022-ES ÉVFOLYAMÁNAK ELŐDÖNTŐ-EREDMÉNYEI