Szakmafeszt-Nyílt Nap 2021

Iskolánk a járványügyi előírások alkalmazásával megnyitotta kapuit az érdeklődő nyolcadik osztályos tanulók és kísérőik előtt 2021. november 26-án. A nyílt napon a pályaválasztás előtt álló fiatalok megismerhették iskolánk képzési rendszerét, a duális partnerek által nyújtott gyakorlati képzési lehetőségeket,  szakmabemutatókon nyerhettek betekintést a szakmák világába. A külső gyakorlati képzőhelyek megjelenésükkel emelték a rendezvény színvonalát:

  • Barta Autó Holding Kft
  • Digitális Közösségi Alkotóműhely
  • Emerson Automation FCP Kft
  • Flott Szerviz Kft
  • Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
  • Learn Virtuál Europe Kft.
  • Quality Car Repair Kft
  • Sanatmetal Kft.
  • ZF Hungária Kft.

Azok számára, akik nem tudtak eljönni, ajánljuk iskolánk bemutatkozó kisfilmjének a megtekintését, amely szintén itt a honlapon megtalálható. Reméljük sikerült segítenünk a pályaválasztás előtt álló fiatalok döntését, akiket várunk vissza a 2022/2023-as tanévben.

 

Bózsóné Szabó Ágnes

szakmai igazgatóhelyettes