Szalagavató 2019. december 13.

Méltóképpen ünnepelte iskolánk a végzős tanulók szalagtűző eseményét, ahogy Uzelman Tamás, igazgató úr megfogalmazta, ez az egyik legjelentősebb esemény iskolánk életében.

Elsőként Lólé Máté 3/11/A osztályos tanuló mondott ünnepi beszédet:

Ünnepelni gyűltünk ma össze. A szalagavató a ballagás előtt a legfontosabb esemény a végzős diákok számára.

A hamarosan feltűzendő szalag sok jelentést hordoz. Jelenti azt, hogy a nem sokára vizsgával zárjuk tanulmányainkat. Jelenti továbbá azt is, hogy számunkra véget érnek a diákévek, saját döntéseket kell hoznunk a sorsukról.

A szalagot, amelyet osztályfőnökünk nem sokára feltűz, az elmúlt évek emlékeként is értékeljük, mert örök időkre összeköt bennünket osztályunkkal és iskolánkkal, a Bornemisszával. Ebben az iskolában jutottunk el életünk egy jelentős eseményéhez.

Bízom abban, lesz elég kitartásunk ahhoz, hogy elérjük céljainkat. Reméljük, hogy szüleink és tanáraink majd büszkék lehetnek ránk. Tudjuk, hogy az ő szeretetük és támogatásuk nélkül nem juthattunk volna el idáig. Ez a nap legyen az ünneplésé.

A végzős osztályok műsorai után az osztályfőnökök feltűzték a szalaggal kiegészített gombokat.

A 12.A gépész és közlekedés tagozatos szakgimnáziumi osztály

Szalagot tűz Hevesi Mária osztályfőnök

A 3/11/ A  gépi forgácsoló osztály

Szalagot tűz Horváth Anna  osztályfőnök

3/11/B központi fűtés szerelő, kőműves és asztalos osztály

Szalagot tűz Takács Tibor osztályfőnök

3/11/D karosszérialakatos, női szabó és villanyszerelő osztály

Szalagot tűz Szolári Zsuzsanna  osztályfőnök

3/11/E  épületszerkezet lakatos, festő,mázoló, tapétázó és hegesztő osztály

Szalagot tűz Antalné Molnár Bianka osztályfőnök

KK13/E  esti tagozatos  osztály

Szalagot tűz Győr Gabriella osztályfőnök

Ezután a végzős osztályok tanulói feltűzték a szalagot intézményünk vezetőinek: Uzelman Tamás, igazgatónak, Pergéné Mankovics Anikó, általános igazgatóhelyettesnek Bózsóné Szabó Ágnes, szakmai igazgatóhelyettesnek, Elek Ilona, kollégiumvezetőnek, Hajdú Zsolt, gyakorlatioktatás-vezetőnek, Korpás Róbert, műszaki vezetőnek és Nagy Norbertnek, az Egri Szakképzési Centrum tanügyi szakmai vezetőjének, aki Tóth Zsolt, főigazgatót képviselte.

Uzelman Tamás tagintézmény-vezető úr köszöntője zárta az ünnepséget, amit vacsora követett.

Invalid Displayed Gallery