NYÍLT NAP 2019

Iskolánk, mint minden évben, idén is megnyitotta kapuit az érdeklődő nyolcadik osztályos tanulók előtt 2019. november 29-én. A nyílt napon a pályaválasztás előtt álló fiatalok megismerhették iskolánk képzési rendszerét, a ZF Hungária Kft. által nyújtott gyakorlati képzési lehetőségeket,  szakmabemutatókon nyerhettek betekintést a szakmák világába.  Az építőipari és faipari szakmacsoport iránt érdeklődőket elszállítottuk az Építős Tanműhelybe, ahol megnézhették a tanműhelyben folyó munkát és részt vehettek különböző technológiai folyamatok kipróbálásában. A külső gyakorlati képzőhelyek megjelenésükkel emelték a rendezvény színvonalát.

  1. Aventics Hungary Kft.
  2. ÉMÁSZ Hálózati Kft. Egri régiója
  3. SBS Kft
  4. schoen-sandt Hungary Kft.
  1. Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
  2. Learn Virtual Europe Kft.
  3. Nagyfény Bt.
  1. ZF Hungária Kft.

Invalid Displayed Gallery