SZALAGAVATÓ 2018. DECEMBER 14.

A végzős osztályok nevében szeretettel köszöntök mindenkit iskolánk Gombavató- szalagavató ünnepségén!

Külön tisztelettel köszöntöm és bemutatom Fábri Eufrozina Asszonyt, az Egri Szakképzési Centrum főigazgatóját.

Köszöntöm továbbá a cégek képviseletében megjelent szakoktatókat, akik jelenlétükkel megtisztelik ünnepségünket.

Régi hagyományainkhoz híven, a végzős érettségiző szakgimnáziumi és az érettségire felkészítő esti tagozatos osztályok mellett a szakmunkás bizonyítványt szerző szakközépiskolai tanulók is részt vesznek az ünnepségen.

Uzelman Tamás Igazgató Úr, köszöntötte a vendégeket (részlet a beszédből).

Már a több ezer évvel ezelőtt kialakuló civilizációkban is ünnepélyes szertartás keretei között lettek tagjai az érett ifjak a felnőtt társadalomnak. Ez az avatás, ?beavatás? évezredek óta minden társadalomban megtalálható valamilyen formában, nálunk ez a forma a gombavató ünnepség. Az osztályok műsoraiból kiderülhet, vajon valóban ?megértek-e? diákjaink.

Elsőként igazi ünnepi alkalomhoz méltóan- nyitótánc következik, melyet a 12. A,  a3/11. D 3/11. E KK 12. E és a 2/10/Aosztály tanulói közösen adnak elő: Halász Anna, Halász Réka, Poczok Viktória, Puporka Arabella, Rostás Viktória, Balázs Valentin, Blanaru Robert, Horváth Zoltán,  Lólé Máté,  Nyári Márk.  A koreográfiát készítette és a táncot betanította Balogh Ádám, iskolánk már végzett tanulója.

A tánc után következik a 3.11. B műsora.

Következik a 3. 11. A osztály műsora.

A 3/11. C osztály műsorát láthatják.

A 3./ 11. E osztály produkciója következik.

A 3/11. D osztály mutatja be műsorát.

Végül a 12. A osztály műsora következik.

 

A szalagtűzés után tanárainkat és diákjainkat tisztelettel felkérem egy pezsgős koccintáshoz és a vacsorához.

Uzelman Tamás Igazgató Úr köszöntötte a végzős tanulókat.

Pohárköszöntőt mondott Fábri Eufrozina Főigazgató Asszony.

Invalid Displayed Gallery