2018. január 24. Projektátadó ünnepség a Bornemisszában

Elkészült iskolánk tanműhelyének tetőszigetelése

A Nemzetgazdasági Minisztérium által támogatott beruházás közel 10 millió forintból valósult meg.

A központi tanműhely helyt ad a ZF-Hungária Kft CNC tanműhelyének, valamint a női szabó szakma tanműhelyének. Az épület tetőszigetelésének csak részleges javítására került sor az elmúlt években. Az elhasználódott szigetelés cseréje viszont szükségessé vált. Csaknem 10 millió forintból újult meg a tető. Annak korábbi rossz állapota miatt már a tanműhely felszerelései is veszélyben voltak.

Tanulóink műsorával kezdődött az esemény, közreműködtek: Gáspár Dániel, 3/11/A gépi forgácsoló, Pöttler Anton Georg 2/14/A autószerelő Holló József: Szétkonduló csendben című versét adta elő, Kállay Friderika, 1/9/D női szabó.

Meghívott vendégeink voltak:

– Magyar Zita a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal szakmai főigazgató-helyettese

– Fábri Eufrozina az Egri Szakképzési Centrum főigazgatója

– Csákvári Antal tanácsnok úr, Eger Megyei Jogú Város képviselője

– Horváth Miklós úr az Eger Kas Kft cégvezetője

– Simon Dominika, a ZF. Hungária Kft. munkatársa

– Muri Mihály úr, a ZF. Hungária Kft. munkatársa

– Bodnár Gábor úr, az Egri Közszolgáltatások Városi Intézményének igazgatója

– Bűdi Boglárka, a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szakképzési tanácsadója

– Jordán Péter a Heves Megyei Pedagógiai és Oktatási Központ munkatársa

Fábri Eufrozina, az ESzC főigazgatója beszélt a projektről és a tanulói környezet megújításának fontosságáról. Horváth Miklós, a beruházás kivitelezője bemutatta a tetőn végzett munkát. Ezek után Uzelman Tamás, iskolánk igazgatója fejezte ki köszönetét a fenntartónak, ill. reményét fejezte ki, hogy további fejlesztések is segíteni fogják a szakmai munka hatékonyságának növelését

Ezután került sor ünnepélyes keretek között a nemzetiszínű szalag átvágására a Központi Tanműhelyben.

Invalid Displayed Gallery